O nas

       Firma „ANKA” Andrzej i Kazimierz Kołodziejczyk , od 1992 r. prowadzi działalność handlową w formie spółki cywilnej krajowych osób fizycznych– głównym profilem działalności jest detaliczna sprzedaż farb, art. remontowych i wyposażenia wnętrz oraz art. drogeryjnych. Miejscem prowadzenia działalności gospodarczej jest miasto Koronowo pierwszy sklep powstał w maju 1992 r. na ul. Witosa 2 , z biegiem czasu, w trosce o dalszy rozwój uruchomiliśmy kolejny punkt handlowy w 1996 r. na ul. Plac Zwycięstwa 4 –Sienkiewicza 2. Obecnie mamy dwa sklepy i stale rosnące grono klientów. Codziennie staramy się by w świadomości lokalnych konsumentów nasze sklepy utożsamiane były z miejscami, w których oferowany jest markowy produkt w dobrych cenach z kompetentną i miłą obsługą.

     Do tej pory skupialiśmy się przede wszystkim na podniesieniu standardu prowadzonych placówek handlowych, stąd też w roku 2007 został przeprowadzony generalny remont sklepu w Koronowie na ul. Plac Zwycięstwa 4/ Sienkiewicza 2 czego wynikiem było uruchomienia pierwszego samoobsługowego sklepu w Koronowie. Obecnie priorytetem w dalszym rozwoju działalności gospodarczej stało się ciągłe urozmaicanie , rozszerzanie asortymentu - uruchomiliśmy mieszalnię farb i tynków  i podnoszenie jakości usług. Oferujemy produkty najważniejszych producentów tych branż w konkurencyjnych cenach. Pozycja rynkowa osiągnięta dotychczas jest wynikiem stałej dbałości o jakość naszej pracy czego efektem jest zadowolony klient.

      Miło nam poinformować, że w 2015 r. uruchomiliśmy sklep internetowy z farbami, art. remontowymi i wyposażenia wnętrz. Oczywiście niniejsza usługa skierowana jest do klientów z całej Polski, natomiast w ramach e-sklepu nie zapomnimy o klientach lokalnych. W naszym nowo otwartym sklepie internetowym dotychczasowa oferta jest rozszerzona o kolejne marki farb i art. remontowych. Na życzenie klientów również będziemy realizować zamówienia na art. których nie mamy w bieżącej ofercie.

    Obecnie bierzemy udział w szeregu szkoleń zawodowych, w trakcie których właściciele i pracownicy podnoszą swoje kwalifikacje, uzyskując dodatkowe uprawnienia zawodowe również zapoznając się z metodami pracy w nowoczesnych firmach prowadzonych wg najwyższych standardów. Na ten moment firmę prowadzą dwie właścicielki wspomagane dwoma osobami współpracującymi, dodatkowo zatrudniamy 8 pełnoetatowych pracowników oraz wnosimy znaczny wkład w kształcenie przyszłych handlowców zatrudniając pracowników młodocianych.

     Podsumowując, wierzymy w to, że jakość naszych produktów i usług sprosta Państwa oczekiwaniom, a zakupy w naszym sklepie będą dla Państwa czystą przyjemnością. Zapraszamy!!!